Predaj

Predaj nerozoberateľných skrutkových spojov SANBORN

Firma SANBORN a.s. vyvinula na základe potrieb svojich zákazníkov unikátny typ nerozoberateľného skrutkového spojenia. Tento systém možno s úspechom uplatniť na zariadeniach, kde je nutný pevný spoj a nemožno použiť zváranie či nitovanie, alebo na celkoch, ktoré sa kompletujú v teréne, kde by bol iný spôsob montáže obtiažny. Ako príklad môžu slúžiť rôzne stožiare el. vedenia, zosilovače, nosné konštrukcie, alebo veže či rozhľadne. Pre vyššie uvedený výrobok vlastní firma SANBORN a.s. stavebné technické osvedčenie a certifikát, ktorý vystavil “Strojírenský zkušební ústav Brno”.

V závislosti od použitia môžeme ponúknuť trhacie skrutky spolu s trhacími maticami, alebo skrutky s pologuľatou hlavou a nosom spolu s trhacími maticami. K obom variantom sú dodávané podložky (hladká a pružná). Skrutky a matice sú vyrábané od veľkosti M10. Pevnosť, trhací moment a dĺžka skrutky je podľa požiadavky zákazníka. Skrutkové spoje sú dodávané v povrchovej úprave žiarový zinok, na prianie zákazníka zabezpečíme povrchovú úpravu galvanickým zinkovaním, prípadne PTFE (teflón), alebo podľa dohody.

Výhradným obchodným zástupcom pre Slovenskú republiku je spoločnosť ENERGONET NITRA, s.r.o.. Doprava a rozvoz skrutiek v rámci SR je v cene tovaru.